Manifest

from by Wyrąb Lasu

/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

      name your price

     

lyrics

Nazywamy się Wyrąb Lasu. Jesteśmy zwierzętami, które przychodzą by upomnieć się o swoje. Nasze roszczenia nie są wygórowane. Są proste i można je zawrzeć w jednym zdaniu: „Chcemy zagłady ludzkości.”

Prowadzimy akcje antyhumanitarną na szeroko zakrojoną skalę. W swoich norach, dziuplach, gniazdach, mrowiskach i żeremiach
gromadzimy niezbędną broń przeciwko ludzkości: patyki, kamienie, proce, trutkę i cholernie, cholernie ostre szyszki. Czas na dialog się skończył. Teraz pozostaje tylko przemoc, gwałt i zagłada.Niesiemy śmierć.

Nigdy więcej klatek. Nigdy więcej łańcuchów. Nigdy więcej zoofilii. Nigdy więcej obroży, kolczatki, chomąta, uprzęży. Nigdy więcej tych idiotycznych ubranek w które ubiera się zwierzęta. Nigdy więcej obcinania dziobków, ogonków, uszek i klonowania. Nigdy więcej człowieka!

credits

from Tylko sierść!, released January 5, 2016

tags

license

all rights reserved

about

Wyrąb Lasu Poland

Kolektyw literacki, a także grupa muzyczna założona w obrębie ściółki leśnej poligonu artyleryjskiego. Inspiracją dla jej ujawnień jest las, ciężkie życie w nim i ciągła walka z przeciwnościami.

contact / help

Contact Wyrąb Lasu

Streaming and
Download help